Super Boks Premium Me Bluetooth Remax

Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax
Super Boks Premium Me Bluetooth Remax

Super Boks Premium Me Bluetooth Remax

Cmimi real Lek 13,000 Oferte Lek 10,000 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-H9

MATERIALI : METAL + ABS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V2.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 1 x 40mm, 2 x 15mm

FUQIA E BOKSIT : 25W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 80Hz - 18KHz

NDJESHMERIA : >80db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 - 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE / STANDBY RRETH 60 ORE

PERMASA : 207 x 188 x 187mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH DHE AUX

NGJYRA :  E ZEZE

VECORI :  PERMASA ELEGANTE, POR BOKS SHUME I FUQISHEM,

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 2.1 DHE FISHE AUXI,

PAMJE FANTASTIKE MINIMALISTIKE PER CDO AMBIENT,

SUPORTON FUNKSIONIN NFC

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,000 Ulje 12%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus SiMU S1
baseus
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%