STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK

STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK
STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK

STABILIZUES KAMERE WIWU GIMBAL ME 3 AKSE SELFIE STICK

Cmimi real Lek 14,000 Oferte Lek 7,900 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : WIWU

MATERIALI : ABS + PC

GJERESIA E TELEFONIT: 92mm (Max)

PESHA LEJUAR: 400g

NGJYRA : E ZEZE

KUADRATIM : PREJ 320°

SUPORTON : TE GJITHE TELEFONAT SMARTPHONE si : iPhone, Samsung, Huawei etj.

VECORI : KA 3 AKSE DHE KUNDER DRIDHJEVE PER NJE VIDEO TE PASTER,

NDJEKJE AUTOMATIKE E LEVIZJES PER NJE SHKREPJE TE LEHTE,

DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E APARATEVE CELULARE,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE.

ME KOHE KARIKIMI DERI NE 5 ORE DHE KOHE PERODIRMI DERI NE 12 ORE.

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve