Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +

Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +
Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +
Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +
Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +
Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +
Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +
Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +
Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +
Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +
Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +
Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +
Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +

Stabilizues Videoje I Cmontueshem Me Kamer Te Integruar 16MP Rezolucion 4K/30fps, Wi-Fi 2.4GHz, AEE Slate Elite +

Cmimi real Lek 13,000 Oferte Lek 11,000 Ulje 15%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : AEE

MODELI : SLATE ELITE+

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

KAPACITETI I BATERISE : 1000mAH

KOHA : NE PERDORIM RRETH 2 ORE / NE KARIKIM RRETH 1.5 ORE

NGJYRA : E ZEZE

REZOLUCIONI I FOTOGRAFISE : 16MP / 12MP / 8MP

REZOLUCIONI I VIDEOS : 4K/30fps/25fps, 1440P/60fps/50fps/30fps/25fps, 1080P/100fps/60fps/50fps/30fps/25fps , 960P/60fps/50fps, 720P/200fps/120fps/100fps/60fps/50fps

ISO : 100 - 6400

PERMASA E GIMBALIT (SE BASHKU ME KAMEREN) : 76 X 91 X 100 mm 

PESHA E GIMBALIT (SE BASHKU ME KAMEREN) : 230g

PERMASA E DOREZES : 50mm x 40mm x 170mm

PESHA E DOREZES ( SE BASHKU ME BATERINE) : 190g

ANIM / PJERRESI : 120°

RROTULLIM : 35° ~ +35°

KUADRATIM : PREJ 310°

SUPORTON : PAJISJE ME GJERESI NGA 55mm - 80mm DHE TELEFONA ME SISTEME OPERIMI ANDROID 4.0 DHE LART / IOS 8.0 DHE LART.

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E APARATEVE CELULAREm

KAPESE ME SUSTE PER PAJISJE 4.5 DERI NE 6.5 INÇ,

KOKE E RROTULLUESHME ME KEND TE RREGULLUESHEM,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE,

NDERTIM I FORTE ALIAZHI ALUMINI,

STABILIZIM DHE QENDRUESHMERI SUPERIORE FALE CIPIT TE FJALES SE FUNDIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%