Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse X
+
-
=

?
Porosit Tani

Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse
Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse

Stabilizues Kamere Gimbal Douying Me 3 Akse

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : DOUYING

MATERIALI : ABS + PC

GJERESIA E TELEFONIT: 92mm MAX ( DERI NE 7.2 INÇ DHE GOPRO 4/5/6/7

BATERIA: 2 x 2200mAh

PESHA E GIMBALIT : 500g

PESHA E LEJUAR : 260g

NGJYRA : E ZEZE

KUADRATIM : PREJ 320°

NDJESHMERIA: 92 dB

KOHA KARIKIMIT: 2.5- 3 ORE / PERDORIM 12 ORE

SUPORTON : TE GJITHE TELEFONAT SMARTPHONE si : iPhone, Samsung, Huawei etj.

VECORI : KA 3 AKSE DHE KUNDER DRIDHJEVE PER NJE VIDEO TE PASTER,

NDJEKJE AUTOMATIKE E LEVIZJES PER NJE SHKREPJE TE LEHTE,

DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E APARATEVE CELULARE,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE.

Cmimi real Lek 13,000 Oferte Lek 11,000 Ulje 15%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%