Stabilizues Kamere Capture Gimbal

Stabilizues Kamere Capture Gimbal
Stabilizues Kamere Capture Gimbal
Stabilizues Kamere Capture Gimbal
Stabilizues Kamere Capture Gimbal
Stabilizues Kamere Capture Gimbal
Stabilizues Kamere Capture Gimbal
Stabilizues Kamere Capture Gimbal
Stabilizues Kamere Capture Gimbal
Stabilizues Kamere Capture Gimbal

Stabilizues Kamere Capture Gimbal

Cmimi real Lek 13,000 Oferte Lek 9,500 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : STABILIZUES VIDEOJE GIMBAL

MARKA : FUNSNAP

MODELI : CAPTURE

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

KAPACITETI I BATERISE : 2600mAH

KOHA : NE PERDORIM RRETH 8 ORE / NE KARIKIM RRETH 2 ORE

NGJYRA : E ZEZE

PERMASAT : 32 x 12.5 x 4.3cm

ANIM / PJERRESI : 120°

RROTULLIM : 35° ~ +35°

KUADRATIM : PREJ 320°

TEMPERATURA : PER KARIKIM 5℃ - 40℃ / PER PERDORIM 0℃ - 40℃

SUPORTON : PAJISJE ME GJERESI NGA 55mm - 80mm DHE TELEFONA ME SISTEME OPERIMI ANDROID 4.0 DHE LART / IOS 8.0 DHE LART.

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK ME PAMJE MODERNE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E APARATEVE CELULARE,

GJITHASHTU SUPORTON DHE KAMERA SPORTIVE GoPro,

GJATESI TE RREGULLUESHME,

KOKE E RROTULLUESHME ME KEND TE RREGULLUESHEM,

PERMASE KOMPAKTE ME PESHE TE LEHTE,

NDERTIM I FORTE ALIAZHI ALUMINI,

STABILIZIM DHE QENDRUESHMERI SUPERIORE FALE CIPIT TE FJALES SE FUNDIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%