Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta

Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta

Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta
Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta

Zgjatues Interneti Baseus Me 2 Porta

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ZGJATUES INTERNETI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS

NGJYRA : ZEZE

SUPORTI : DERI NE 100m

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

SUPORTON GJATESI DERI NE 100m, SHPEJTESI E LARTE TRANSMETIMI,

SISTEM LIDHJE ME KLIKIM, STABEL DHE E SIGURT,

MATERIAL MATTE I AKULLT KUNDER GERVISHTJEVE

SUPORTON 2 PAJISJE NJEKOHESISHT, ME KABELL ETHERNET RJ45.

MODEL
Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,300 Ulje 43%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%