SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO

SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO

SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO

Cmimi real Lek 58,000 Oferte Lek 49,900 Ulje 14%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

**shikoni videon ne fund te pershkrimit**

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: SCOOTER ELEKTRIK 

MARKA : XIAOMI

PESHA MBAJTESE MAKSIMALE: 100Kg

SHPEJTESIA MAKSIMALE : 25KM/ORE

MENYRA LEVIZJEJE: ECO DERI NE 15KM/ORE, STANDART(D) DERI NE 20KM/ORE , SPORTIVE(S) DERI NE 25KM/ORE

KARAKTERISTIKA : I THJESHTE POR ME DIZENJIM ELEGANT
NGJYRA E ZEZE KLASIKE E ZBUKURUAR ME FORMA GJEOMETRIKE TE KUQE SJELL NJE PAMJE SA DELIKATE AQ TE HIJSHME. QOFTE NE RRUGE APO PARKUAR JASHTE PUNES, SKUTERI OFRON NJE PERVOJE TE KENDSHME VIZUALE

MOTOR ME PERFORMACE TE LARTE

BATERI JETEGJATE QE DURON DERI NE 45KM ME NJE KARIKIM
BATERIA E LITIUMIT ME FUQI TE SIGURTE 18650, KAPACITET 474Wh, FURNIZON NE SASI TE MADHE ME ENERGJI ELEKTRIKE SKUTERIN DHE I JEP PERSHPEJTIM EFIKAS. SISTEMI I ZGJUAR I MENAXHIMIT TE ENERGJISE OFRON GJASHTE MASA MBROJTESE NGA KU MUND TE KONROLLONI SHENDETIN E BATERISE SUAJ NE CELULAR NEPERMJET APLIKACIONIT TE SKUTERIT

PER TE ZGJATUR JETEN E BATERISE, SKUTERI GJATE ECJES KONVERTON DHE RUAN ENERGJINE KINETIKE NE ENERGJI ELEKTRIKE, GJITHASHTU ESHTE I PAJISUR ME NJE SISTEM FRENIMI RIGJENERUES PER FUQI SHTESE, KJO RRIT EFIKASITETIN E SISTEMIT TE FRENIMIT URGJENT DHE NE TE NJEJTEN KOHE PERMIRESON KOHEZGJATJEN E BATERISE

EKRAN DIGJITAL PER MONITORIM NE KOHE REALE TE INFORMACIONIT TE RENDESISHEM , NGA BLUETOOTH-I DERI TE LARJMERIME PER RIPARIME

NJE BUTON, SHUME PERDORIME
MBANI SHTYPUR BUTONIN 3 SEKONDA PER TA NDEZUR APO FIKUR SKUTERIN. NE MOMENTIN QE SKUTERI ESHTE I NDEZUR SHTYPNI NJE HERE PER TE NDEZUR/FIKUR DRITEN, OSE 2 HERE TE NJEPASNJESHME PER TE NDERRUAR MENYREN E ECJES NGA ECO NE STANDART(D), NE SPORTIVE(S)

FUQIA DHE SHPEJTESIA SHFAQEN NE EKRAN
FUQIA E MBETUR DHE SHPEJTESIA E LEVIZJES SHFAQEN NE KOHE REALE, DUKE JU KUJTUAR KUR TE KARIKONI SKUTERIN DHE TE LEVIZNI TE SIGURTE

UDHETIM I SIGURTE, DITEN OSE NATEN
FENER LED ULTRA I SHNDRITSHEM PER SIGURI TE SHTUAR KUR NGISNI SKUTERIN NATEN

SISTEM FRENIMI I DYFISHTE
FRENE E PASME PREJ DISKU 120mm DHE SITSTEM I FRENIMIT ANTI-BLLOKUES E-ABS DHE RIGJENERUES PERPARA JAPIN NJE PERGJIGJE FRENIMI EFIKASE DHE TE SHPEJTE

DRITA E KUQE NE BISHT TE SKUTERIT PULSON DUKSHEM DUKE PARALAJMERUAR KEMBESORT DHE AUTOMJETET E TJERA NE RRUGE

GOMAT E PERPARME DHE PASME 8.5" JANE BERE PREJ MATERIALI GOME TE PERZIER ME PERTHITHJE TE MIRE TE GODITJEVE DHE PERSHTATJE NE RRUGE QE JU TE LEVIZNI PA PROBLEM NE CDO LLOJ TERRENI

PALOSET NE VETEM 3 SEKONDA DHE MBAHET LEHTE ME VETE
MUND TA MERRNI KUDO NE UDHETIMET TUAJA FALE TRUPIT TE LEHTE PREJ ALUMINI QE PESHON 14.2KG, MUND TE VENDOSET NE BAGAZHIN E MAKINES, E MERRNI EDHE NE AUTOBUZ

LIDHENI SKUTERIN ME TELEFONIN TUAJ ME BLUETOOTH NEPERMJET APLIKACIONIT DHE SHIKONI GJATESINE E RRUGES QE KENI BERE, FUQINE E MBETUR TE BATERISE, KONTROLLONI SHPEJTESINE E LEVIZJES DHE SHIJONI UDHETIMIN

**NUK REKOMANDOHET TE PERDORET SKUTERI NGA TELEFONI KUR LEVIZNI ME SHPEJTESI MBI 15KM/ORE, KUR KA ERE, NE RRUGE ME TRAFIK TE RENDUAR, GJATE OSE PAS RRESHJEVE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Skuter
Oferte
SKUTER ELEKTRIK XIAOMI MI M365 PRO
xiaomi
Oferte Lek 49,900 Cmimi real Lek 58,000 Ulje 14%
Oferte
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 99,000 Cmimi real Lek 132,000 Ulje 25%
Oferte
Skuter Elektrik 2000W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 99,000 Cmimi real Lek 135,000 Ulje 27%
Oferte
Skuter Elektrik 3000W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 180,000 Ulje 23%
Oferte
Skuter Elektrik 3000W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 169,000 Cmimi real Lek 210,000 Ulje 20%
Oferte
Skuter Elektrik 350W Boe Sports
boe sports
Oferte Lek 84,000 Cmimi real Lek 120,000 Ulje 30%