Shishe Termus Me Shkrime 350ml Remax

Shishe Termus Me Shkrime 350ml Remax
Shishe Termus Me Shkrime 350ml Remax
Shishe Termus Me Shkrime 350ml Remax
Shishe Termus Me Shkrime 350ml Remax
Shishe Termus Me Shkrime 350ml Remax
Shishe Termus Me Shkrime 350ml Remax
Shishe Termus Me Shkrime 350ml Remax

Shishe Termus Me Shkrime 350ml Remax

Color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SHISHE TERMUS

MARKA : REMAX

MODELI : RT-CUP70

KAPACITETI : 350ml

PERMASA : 12cm x 10cm x 17cm

MATERIALI : ABS E PASTER DHE QELQ

TEMPERATURA : -20°C DERI NE 120°C

NGJYRA : E ZEZE / BLU / GRI / JESHILE ULLIRI

VECORI : MATERIALI SUPER CILESOR DHE HIGJIENIK PER USHQIMIN

DIZAJN KOMPAKT ME MBAJTESE PERKATESE,

KAPAKU SHUME PRAKTIK,

RUAN TEMPERATUREN E USHQIMIT APO PIJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MBAHET LEHTE ME VETE DHE ESHTE SHUME PRAKTIK NE PERDORIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%