Shishe Termus 350ml Me Kupe Vakumi Remax

Shishe Termus 350ml Me Kupe Vakumi Remax
Shishe Termus 350ml Me Kupe Vakumi Remax
Shishe Termus 350ml Me Kupe Vakumi Remax
Shishe Termus 350ml Me Kupe Vakumi Remax
Shishe Termus 350ml Me Kupe Vakumi Remax
Shishe Termus 350ml Me Kupe Vakumi Remax
Shishe Termus 350ml Me Kupe Vakumi Remax
Shishe Termus 350ml Me Kupe Vakumi Remax

Shishe Termus 350ml Me Kupe Vakumi Remax

Color
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,500 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SHISHE TERMUS ME KUPE VAKUMI

MARKA : REMAX

MODELI : RT-CUP65

KAPACITETI : 350ml

PERMASA : 6.4cm x 8.4cm x 20.1cm

MATERIALI : ABS E PASTER / INOKS SHUME CILESOR

TEMPERATURA : -10°C DERI NE 100°C

VECORI : MATERIALI SUPER CILESOR DHE HIGJIENIK PER USHQIMIN

SISTEM HAPJE DHE MBYLLJE ME SHTYPJE NUK LEJON DERDHJEN E PIJES

KAPAKU SHUME PRAKTIK MUND TE PERDORET SI GOTE PER CDO RAST

RUAN TEMPERATUREN E USHQIMIT APO PIJES PER NJE KOHE TE GJATE

NGA 94°C PAS 12 OREVE ARRIN 54°C, NGA 3°C PAS 12 ORE ARRIN 12°C

MBAHET LEHTE ME VETE DHE ESHTE SHUME PRAKTIK NE PERDORIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%