Shishe Termus 340ml Me Dizajn Unik Remax

Shishe Termus 340ml Me Dizajn Unik Remax
Shishe Termus 340ml Me Dizajn Unik Remax
Shishe Termus 340ml Me Dizajn Unik Remax
Shishe Termus 340ml Me Dizajn Unik Remax
Shishe Termus 340ml Me Dizajn Unik Remax
Shishe Termus 340ml Me Dizajn Unik Remax

Shishe Termus 340ml Me Dizajn Unik Remax

Color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SHISHE TERMUS ME KUPE VAKUMI

MARKA : REMAX

MODELI : RT-CUP68

KAPACITETI : 340ml

PERMASA : 7.3cm x 8cm x 15.7cm

MATERIALI : ABS E PASTER

TEMPERATURA : -20°C DERI NE 120°C

NGJYRA : E ZEZE / GOLD / AKUAMARIN

VECORI : MATERIALI SUPER CILESOR DHE HIGJIENIK PER USHQIMIN

DIZAJN KOMPAKT DHE INTERESANT,

KAPAKU SHUME PRAKTIK MUND TE PERDORET SI GOTE PER CDO RAST,

RUAN TEMPERATUREN E USHQIMIT APO PIJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MBAHET LEHTE ME VETE DHE ESHTE SHUME PRAKTIK NE PERDORIM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 10%
Oferte
Xham Mbrojtes 6d Erturo Per Telefonat Iphone
erturo
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 50%
Oferte
Xham Mbrojtes 3d Baseus Per Iphone X / Xs / Xr / Xs Max
unipro
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%