SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS

SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS
SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS

SET MINIMAL I LEVIZSHEM PER PASTRIM EKRANI BASEUS

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 800 Ulje 47%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT 

EMRI : SET PASTRIMI

MARKA : BASEUS 

MATERIALI : ABS + PC + MIKROFIBER

PERSHTATET PER : TE GJITHA LLOJET E EKRANEVE

VECORI : NESE PAJISJA JUAJ MBULOHET ME GJURMET E GISHTERINJVE, NJOLLAT OSE MBETJET E TJERA; OSE NESE JENI TE VETEDIJSHEM PER KRIJIMIN E MIKROBEVE NE EKRANIN TUAJ, ATEHERE KY SET I LEVIZSHEM PASTRIMI ANTIBAKTERIAL ESHTE PIKERISHT AJO QE JU NEVOJITET!

 NJE ZGJEDHJE E PERKRYER PER TE MBAJTUR TE PASTER DHE PA MIKROBE TE GJITHA PAJISJET TUAJA

 DUKE SHFAQUR NJE DIZAJN TE INTEGRUAR, KY AKSESOR I VOGEL DHE I LEVIZSHEM PERFSHIN NJE LENG PASTRIMI TE SPERKATSHEM  DHE NJE PJESE PASTRIMI MIKROFIBER. THJESHT SPERKATNI NE PAJISJEN TUAJ DHE ME PAS PERDORNI PJESEN MIKROFIBER PER TE PASTRUAR.

DUKE QENE SE PERMASA ESHTE E VOGEL MUND TE MBAHET LEHTE ME VETE KUDO PA JU RENDUAR

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus E3
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 25%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
STABILIZUES I VOGEL KAMERE BASEUS GIMBAL ME 3 AKSE
baseus
Oferte Lek 11,000 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 27%