Set Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless + Karikues Makine Me Bluetooth + Car Charger Bluetooth

Set Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless + Karikues Makine Me Bluetooth + Car Charger Bluetooth
Set Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless + Karikues Makine Me Bluetooth + Car Charger Bluetooth
Set Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless + Karikues Makine Me Bluetooth + Car Charger Bluetooth
Set Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless + Karikues Makine Me Bluetooth + Car Charger Bluetooth
Set Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless + Karikues Makine Me Bluetooth + Car Charger Bluetooth
Set Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless + Karikues Makine Me Bluetooth + Car Charger Bluetooth
Set Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless + Karikues Makine Me Bluetooth + Car Charger Bluetooth
Set Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless + Karikues Makine Me Bluetooth + Car Charger Bluetooth

Set Mbajtese Celulari Per Makine Me Karikim Wireless + Karikues Makine Me Bluetooth + Car Charger Bluetooth

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,900 Ulje 26%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SET MBAJTESE MAKINE ME WIRELESS + KARIKUES ME BLUETOOTH

MARKA : PiBLUE

MODELI : UP-13

MATERIALI : PC + METAL

HYRJE : 5V/2A, 9V/1.7A MAX

DALJE WIRLESS : 10W MAX

DALJE USB1 : 5V / 2.1V

DALJE USB2 : 5V / 2.4V

PERMASA : 135 x 70 x 10 mm

VECORI : MATERIAL PREJ ABS TE ZGJEDHUR,

KAPET TE GRILA E VENTILATORIT TE MAKINES

RROTULLIM 360° PER TE RREGULLUAR KENDIN E SHIKIMIT QE DESHIRONI,

PAMJE MODERNE MJAFT FUNKSIONALE,

KAPESE PREJ SILIKONI NUK E DEMTON MAKINEN E AS PAISJEN TUAJ

MADHESI TE RREGULLUESHME PER PAISJE TE NDRYSHME 4-6.5INÇ,

KAPJE E QENDRUESHME EDHE GJATE TRONDITJEVE,

MBAN DHE KARIKON TELEFONIN NJEKOHESISHT ME KARIKIM WIRELESS

PARIMI I GRAVITETIT JU LEJON PERDORIMIN ME NJE DORE

KARIKUES ME BLUETOOTH:

KARIKON 2 PAJISJE NJEKOHESISHT,

PERZGJIDH TI SE CFARE DO TE DEGJOSH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN,

MIKROFON HIGH-DEFINITION ME ANULLUES ZHURMAZH CVC,

MUNDESI LIDHJEJE ME DY PAJISJE NJEHOHESISHT,

NAVIGIM DHE TELEFONATA ME ZE TE LARTE,

EKRAN DIGJITAL PER TREGIMIN E GJENDJES SE BATERISE SE MAKINES DHE FREKUENCES

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

SHENIM : KARIKIMI WIRELESS FUNKSIONON VETEM PER PAISJET ME FUNKSION KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore per Makine
Oferte
Mbajtese Luksoze Celulari Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,600 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 38%
Oferte
Mbajtese Celulari Me Magnete Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 33%