Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus

Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus
Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus

Set Lojrash Baseus Gamo Gaming Set Me Adaptor + Tastiere + Maus

Cmimi real Lek 11,500 Oferte Lek 9,000 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: SET LOJRASH ME ADAPTOR + TASTIERE + MAUS

MARKA: BASEUS

--- ADAPTORI ---

MATERIALI : PC + SILIKON

WIRELESS : VERSIONI 4.0

HYRJE TYPE-C : JO ME PAK SE DC 5V/1A

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 5m

PORTA USB : x2 PER TASTIERE DHE MAUS

PERMASA : 91 x 31 x 16 mm

MBAJTESE MAGNETIKE : 49 x 52 x 9 mm

PESHA : ADAPTORI 41.5g + MBAJTESJA 12.6g

 

--- TASTIERA ---

MATERIALI : PC + SILIKON

LIDHJE : USB STANDARDE

PERMASA : 245.4 x 150.2 x 39mm

 

--- MAUSI ---

MATERIALI : PC + SILIKON

NGJYRA : E ZEZE 

PERMASAT: 131.2*81.6*42.4mm

PERSHTATET: MOBILE GAME ADAPTOR, WINDOWS PC, ANDROID, LINUX.

PERMASAT : 9 x 6 x 2.6cm

PESHA : 143.6g


VECORI ( ADAPTORI ) : TEFEFONI LIDHET ME WIRELESS DHE KONTROLLOHET NEPERMJET LIDHJES ME KABELL NGA TASTIERA DHE MAUSI ME SHUME SAKTESI

LUANI NE MENYRE PROFESIONALE DHE JINI GJITHMONE NJE HAP PARA LOJTAREVE QE LUAJNE DIREKT NE EKRAN

NDIHMES I SHKELQYER PER LOJTARET ME PAK PERVOJE

PERSHTATJE UNIVERSALE PER PLATFORMAT iOS DHE ANDROID

MBAJTESE CELULARI MAGNETIKE E THJESHTE DHE PRAKIKE

TRAJEKTORE E OPTIMIZUAR E MAUSIT QE SIGURON KOMANDIM TE STABILIZUAR DHE PA VONESE

PERPUNONI DOKUMENTET TUAJA NE CELULAR ME TASTIERE DHE MAUS SHUME ME LEHTE NJESOJ SIKUR TE JENI NE KOMPJUTER

 

VECORI ( TASTIERA ) : DIZENJIM FANTASTIK GAMING PER LOJRA,

BUTONA INDIVIDUAL MEKANIK TE STANDARDIT BLU, PER PERFORMANCE MAKSIMALE DHE ZHURMEN KLIKUESE KARAKTERISTIKE,

BUTONA TE BALANCUAR QE REAGOJNE SHPEJT PAVARESISHT SE NE CILEN PJESE TE BUTONIT SHTYPNI,

PLANIFIKIM I 35 BUTONAVE NE MENYRE QE TE GJITHE FUNKSIONET TE KOMANDOHEN NGA NJE DORE, PA ASNJE PENGESE

DRITAT FANTASTIKE LED INDIVIDUALE TE KUQE PER 34 BUTONAT I JAPIN NJE PAMJE SUPER AGRESIVE PER LOJRA, POR DHE JU NDIHMON TE DALLONI BUTONAT NATEN APO AMBJET TE ERRET,

SHKRIM TRANSPARENT QE LEJON DRITAT LED TE SHKELQEJNE NE MAKSIMUM DHE QE NUK FSHIHEN NGA PERDORIMI I PERDITSHEM,

SILIKONI I HARKUAR PER PELLEMBEN JU MUNDESON TE LUANI PER ORE TE TERA NE REHATI MAKSIMALE DHE PA LODHJE,

E PAJISUR ME KEMBE TE GOMUAR KUNDER RRESHKITJES NE TE GJITHA SIPERFAQET QE E VENDOSNI TASTIEREN

 

VECORI ( MAUSI ) : 9 BUTONA TE PROGRAMUESHEM SIPAS DESHIRES TUAJ, 

6400 DPI SENSOR OPTIK, SJELL ME SHUME PRECIZION PER TE RRITUR PERFORMANCEN TUAJ

BUTONA ME CILESI TE LARTE PER KLIKIME TE SAKTA DHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI

MATERIAL I CILESISE SE LARTE QE NUK DEMTOHET NGA PERDORIMI I VAZHDUESHEM

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%