Set Karikimi 4 Ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Fishe 3-ne-1, Adaptor Makine Dhe Mbajtese Magnetike Per Makine

Set Karikimi 4 Ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Fishe 3-ne-1, Adaptor Makine Dhe Mbajtese Magnetike Per Makine
Set Karikimi 4 Ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Fishe 3-ne-1, Adaptor Makine Dhe Mbajtese Magnetike Per Makine
Set Karikimi 4 Ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Fishe 3-ne-1, Adaptor Makine Dhe Mbajtese Magnetike Per Makine
Set Karikimi 4 Ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Fishe 3-ne-1, Adaptor Makine Dhe Mbajtese Magnetike Per Makine
Set Karikimi 4 Ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Fishe 3-ne-1, Adaptor Makine Dhe Mbajtese Magnetike Per Makine
Set Karikimi 4 Ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Fishe 3-ne-1, Adaptor Makine Dhe Mbajtese Magnetike Per Makine
Set Karikimi 4 Ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Fishe 3-ne-1, Adaptor Makine Dhe Mbajtese Magnetike Per Makine

Set Karikimi 4 Ne 1 Me Bateri Te Jashtme, Fishe 3-ne-1, Adaptor Makine Dhe Mbajtese Magnetike Per Makine

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,400 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRDOKTIT

EMRI : SET KARIKIMI 4-NE-1

MARKA : KONFULON

MODELI : TY-EDGE2

• BATERIA E JASHTME

KAPACITETI : 10000mAH

DALJE : 2 x DC 5V / 2.1A

HYRJE : DC 5V / 2A

• KABELL USB

FISHA 3-NE-1 : MICRO + LIGHTNING + TYPE-C PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

DALJE : 2.1A

GJATESIA : 30cm

• ADAPTOR MAKINE

DALJE : 2 x DC 5V / 2.1A

HYRJE : DC 12-24V

• MBAJTESE MAGNETIKE TELEFONI

PERSHTATET CDO TELEFONI ME PLLAKEN E VETE MAGNETIKE

E VOGEL DHE KOMPAKTE

RROTULLOHET 360 GRADE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%