SET I RI KACAVIDASH PER RIPARIME TE NDRYSHME YAXUN YX-6310

SET I RI KACAVIDASH PER RIPARIME TE NDRYSHME YAXUN YX-6310
SET I RI KACAVIDASH PER RIPARIME TE NDRYSHME YAXUN YX-6310
SET I RI KACAVIDASH PER RIPARIME TE NDRYSHME YAXUN YX-6310
SET I RI KACAVIDASH PER RIPARIME TE NDRYSHME YAXUN YX-6310
SET I RI KACAVIDASH PER RIPARIME TE NDRYSHME YAXUN YX-6310
SET I RI KACAVIDASH PER RIPARIME TE NDRYSHME YAXUN YX-6310
SET I RI KACAVIDASH PER RIPARIME TE NDRYSHME YAXUN YX-6310
SET I RI KACAVIDASH PER RIPARIME TE NDRYSHME YAXUN YX-6310

SET I RI KACAVIDASH PER RIPARIME TE NDRYSHME YAXUN YX-6310

Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 1,500 Ulje 46%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : SET I RI KACAVIDASH PER RIPARIME TE NDRYSHME

MARKA : YAXUN

MODELI : YX-6310

PERMASA ME KASE : 16.8 x 10.5 x 3.5cm

MATERIALI : CELIK S2

VECORI : SHUMEFUNKSIONAL,

KOMPAKT DHE SHUME PRAKTTIK,

CILESI E LARTE,

2 KACAVIDA POSACERISHT PER iPHONE,

ZGJATUES ELASTIK PER VIDA NE POZICIONE TE VESHTIRA

TJETER : KACVIDA ESHTE MAGNETIKE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%