Selfie Stick Remax Uniaxial Me Bluetooth

Selfie Stick Remax Uniaxial Me Bluetooth
Selfie Stick Remax Uniaxial Me Bluetooth
Selfie Stick Remax Uniaxial Me Bluetooth
Selfie Stick Remax Uniaxial Me Bluetooth
Selfie Stick Remax Uniaxial Me Bluetooth
Selfie Stick Remax Uniaxial Me Bluetooth
Selfie Stick Remax Uniaxial Me Bluetooth

Selfie Stick Remax Uniaxial Me Bluetooth

Cmimi real Lek 5,200 Oferte Lek 4,700 Ulje 10%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE SELFIE STICK

MARKA : REMAX

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PESHA: 280g

BATERIA: POLIMER LITIUMI

KOHA : NE KARIKIM 1.5 ORE / NE PERDORIM 4 ORE / STANDBY 30 DITE

GJATESIA I MBLEDHUR : 28CM

GJATESIA I HAPUR : 70CM MAX

MBAJTESJA E PERSHTATSHME PER : PER CDO SMARTPHONE BRENDA MADHESISE 6.5INCH

VECORI : SELFIE STICK ME ME BLUETOOTH, JU MUNDESON TE BENI FOTO VETES APO NE GRUP LEHTESISHT

ROTACION 90 GRADE. MUND TA NDRRONI NE MODEN GIMBAL DHE TE LEVIZNI LIRESHEM NE DREJTIMET HORIZONTALE, BENI LIVE STREAM OSE FOTO.

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN E VOGEL PER AKSION OSE MBAJTESEN E TELEFONIT

BUTON I SHKEPUTSHEM ME BLUETOOTH PER TE SHKREPUR FOTO, NISNI/NDALONI REGJISTRIMIN E VIDEOS

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga REMAX
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
remax
nga Lek 700