Remax Boks Bluetooth + Ore Me Zile Rb-m26

Remax Boks Bluetooth + Ore Me Zile Rb-m26
Remax Boks Bluetooth + Ore Me Zile Rb-m26
Remax Boks Bluetooth + Ore Me Zile Rb-m26
Remax Boks Bluetooth + Ore Me Zile Rb-m26
Remax Boks Bluetooth + Ore Me Zile Rb-m26
Remax Boks Bluetooth + Ore Me Zile Rb-m26
Remax Boks Bluetooth + Ore Me Zile Rb-m26

Remax Boks Bluetooth + Ore Me Zile Rb-m26

COLOR
Cmimi real Lek 6,000 Oferte Lek 4,200 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS BLUETOOTH ME PELHURE

MARKA : REMAX

MODEL : RB-M26

PORTA : USB , AUX , TF(MICRO CARD)

FUQIA NE DALJE : 2 x 5W

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2

DISTANCE TRANSMETIMIT : 10m

NGJYRA : GRI / E ZEZE / GOLD

VECORI : MUND TE VENDOSNI 2 ALARME,

QARTESIA E ZERIT,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE

TJETER: KOMBINIMI I BLUETOOTH-IT ME ALARMIN E BEN KETE PRODUKT PRAKTIK PER SHUME QELLIME

SIPERFAQE E VESHUR ME PELHURE JEP NJE PAMJE SA KLASIKE AQ DHE TE MODES

AUTOPARLANTI I BRENDSHEM MGANETIK + RADIATOR I FREKUENCAVE TE ULTA OFROJNE ZE TE PASTER KRISTAL

TEKNOLOGJIA E BLUETOOTH-IT 4.2 OFRON NJE PERSHTATSHMERI TE GJERE

BATERIA PREJ 4400mAh MUNDESON TE DEGJONI PER NJE KOHE PREJ 6-12 ORE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje