Trekembesh (Tripod) Me Drite Led Ne Forme Rrethi Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo

Trekembesh (Tripod) Me Drite Led Ne Forme Rrethi Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo
Trekembesh (Tripod) Me Drite Led Ne Forme Rrethi Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo
Trekembesh (Tripod) Me Drite Led Ne Forme Rrethi Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo
Trekembesh (Tripod) Me Drite Led Ne Forme Rrethi Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo

Trekembesh (Tripod) Me Drite Led Ne Forme Rrethi Per Selfie, Foto Ose Regjistrim Video Per Celular Xo

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,700 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH(TRIPOD) 

MARKA : XO

MATERIALI : PLASTIKE + ALIAZH ALUMIN

GJATESIA MAX: 53cm

GJERESIA: 20cm

MODELE KU APLIKOHET : CELULAR 

VECORI : 2 NE 1 TRIPOD, JU MUNDESON TE BENI FOTO VETES APO NE GRUP LEHTESISHT,

VIDE UNVERSALE 1/4 INÇ E PERSHTATSHME PER SHUMICEN E KAMERAVE SPORTIVE APO KAMERAVE TE TJERA 

PERMASE KOMPAKTE DHE I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

VIDE E POSACME PER TE FIKSUAR KAMEREN E VOGEL PER AKSION OSE MBAJTESEN E TELEFONIT ,

DIZENJIM ME KOKE TE RRUMBULLAKET, RROTULLIM 360° DUKE JU MUNDESUAR KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

VJEN ME DRITE LED PER FOTO OSE VIDEO PERFEKTE,

KEMBE TE LAKUESHME PER TE VENDOSUR  NE ÇDO SIPERFAQE JO TE NJETRATSHME APO PER TA FIKSUAR NE OBJETE TE NDRYSHME PER ME SHUME QENDRUESHMERI


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Cover Silikoni Apple Silicone Case Per Telefonat Iphone
apple
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 36%