Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)

Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)
Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)

Qese Mbrojtese E Plote 3d Baseus Per Apple Watch Seria 4 (40mm)

Cmimi real Lek 1,100 Oferte Lek 800 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : QESE MBROJTESE 3D

MARKA : BASEUS

I PERSHTASHEM PER : APPLE WATCH

FORTESIA : 9H

VECORI : FILM MBROJTES ME SHTRESA TE SHUMEFISHTA TE PRESUARA, QE NUK THYHET APO COPETOHET PER MBROJTJE MAKSIMALE,

ULTRA I HOLLE ME FLEKSIBILITET EKSELENT QE NUK I ZBEH REFLEKSET E PERDORIMIT,

OFRON SIGURT PER PERDORUESIN PA PENGUAR NE ASNJE ASPEKT,

PAMJE HD SI ZAKONISHT DHE NJE DIFFERENCE SHUME E MADHE NE MBROJTJE NGA GERVISHTJET, SHENJA GISHTASH, UJI , VAJI, PLUHURI, TRONDITJET,

SIPERFAQE E LEMUAR DERI NE CEPE,

PERFORMANCE E DUKSHME DHE CILESI E LARTE

TJETER : RUAN PERFORMANCEN EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

ESHTE SHUME I LEHTE PER TU VENDOSUR DHE MBULON TE GJITHE SIPERFAQEN E EKRANIT TE ORES DUKE IU PERSHTATUR DERI NE DETAJE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%