Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Prize Zgjatuese Xo 1 Vendeshe Me 2 Porta Usb

Prize Zgjatuese Xo 1 Vendeshe Me 2 Porta Usb X
+
-
=

?
Porosit Tani

Prize Zgjatuese Xo 1 Vendeshe Me 2 Porta Usb

Prize Zgjatuese Xo 1 Vendeshe Me 2 Porta Usb
Prize Zgjatuese Xo 1 Vendeshe Me 2 Porta Usb
Prize Zgjatuese Xo 1 Vendeshe Me 2 Porta Usb
Prize Zgjatuese Xo 1 Vendeshe Me 2 Porta Usb
Prize Zgjatuese Xo 1 Vendeshe Me 2 Porta Usb
Prize Zgjatuese Xo 1 Vendeshe Me 2 Porta Usb
Prize Zgjatuese Xo 1 Vendeshe Me 2 Porta Usb

Prize Zgjatuese Xo 1 Vendeshe Me 2 Porta Usb

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PRIZE ZGJATUESE ME 2 PORTA

MARKA : XO

GJATESIA E KABELLIT : 1.8m

HYRJE : AC 100 - 240V

FUQIA MAKSIMALE : 50W MAX

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

REZISTENT NDAJ NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

DEZENJIM PRAKTIK PER TE ZENE PAK VEND DUKE PLOTESUAR SHUME NEVOJA,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE E PAISJES,

MBERSHTETESE PREJ SILIKONI PER QENDRUESHME NE CDO SIPERFAQE,

MUND TE KARIKOJE SHPEJT SHUME PAISJE NJEKOHESISHT,

PERFEKTE PER CDO AMBJENT NE SHTEPI, ZYRE APO KUDO TJETER

Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,600 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%