Prize Universale Me 6 Porta Usb Me Njohje Inteligjente Dhe Karikim Te Shpejte

Prize Universale Me 6 Porta Usb Me Njohje Inteligjente Dhe Karikim Te Shpejte
Prize Universale Me 6 Porta Usb Me Njohje Inteligjente Dhe Karikim Te Shpejte
Prize Universale Me 6 Porta Usb Me Njohje Inteligjente Dhe Karikim Te Shpejte
Prize Universale Me 6 Porta Usb Me Njohje Inteligjente Dhe Karikim Te Shpejte

Prize Universale Me 6 Porta Usb Me Njohje Inteligjente Dhe Karikim Te Shpejte

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,500 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PRIZE ME SHUME PORTA

MODELI : YC-CDA9

GJATESIA E KABELLIT : 1.5m

PERMASA : 220 x 67 x 39 mm

HYRJE : AC 100-240V

DALJE : 5V / 7.2A ME NJOHJE INTELIGJENTE SIPAS NEVOJES SE PAISJES

PORTA DALESE : 2 PRIZA / 6 USB

PESHA : 383g

MATERIALI : ABS

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

REZISTENT NDAJ NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

PRIZA UNIVERSALE,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

DEZENJIM PRAKTIK PER TE ZENE PAK VEND DUKE PLOTESUAR SHUME NEVOJA,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE E PAISJES,

MBERSHTETESE PREJ SILIKONI PER QENDRUESHME NE CDO SIPERFAQE,

MUND TE KARIKOJE SHUME PAISJE NJEKOHESISHT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 17%