Multiprize Universale Inteligjente Me Shume Porta Moxom

Multiprize Universale Inteligjente Me Shume Porta Moxom
Multiprize Universale Inteligjente Me Shume Porta Moxom
Multiprize Universale Inteligjente Me Shume Porta Moxom
Multiprize Universale Inteligjente Me Shume Porta Moxom
Multiprize Universale Inteligjente Me Shume Porta Moxom
Multiprize Universale Inteligjente Me Shume Porta Moxom
Multiprize Universale Inteligjente Me Shume Porta Moxom
Multiprize Universale Inteligjente Me Shume Porta Moxom
Multiprize Universale Inteligjente Me Shume Porta Moxom

Multiprize Universale Inteligjente Me Shume Porta Moxom

COLOR
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,400 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PRIZE UNIVERSALE INTELIGJENTE ME SHUME PORTA

MARKA : MOXOM

PORTA DALESE : 4 PRIZA + 6 USB

TENSIONI : 100-240V

RRYMA : 10A

FUQIA : 2500W

DALJE USB : 5V/3.4A MAX

PERMASA : 147 x 117 x 34 mm

GJATESIA E KABELLIT : 1.5m

VECORI : KUNDER ELEKTRICITETIT STATIK,

E SIGURTE ME PENGESE PER FEMIJET DHE KAFSHET,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE,

MATERIAL I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE E ZJARRIT,

AUTO ID, 

DIZENJIM KOMPAKT DHE PRAKTIK,

PRIZA UNIVERSALE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%