Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Perforcues Interneti WiFi Xiaomi

Perforcues Interneti WiFi Xiaomi X
+
-
=

?
Porosit Tani

Perforcues Interneti WiFi Xiaomi

Perforcues Interneti WiFi Xiaomi
Perforcues Interneti WiFi Xiaomi
Perforcues Interneti WiFi Xiaomi
Perforcues Interneti WiFi Xiaomi
Perforcues Interneti WiFi Xiaomi
Perforcues Interneti WiFi Xiaomi
Perforcues Interneti WiFi Xiaomi
Perforcues Interneti WiFi Xiaomi

Perforcues Interneti WiFi Xiaomi

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PERFORCUES INTERNETI WIFI

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : ABS

NGJYRA : ZEZE

PERMASAT : 80mm x 54mm x 70mm

SPECIFIKAT : CPU : MT7628K 580 MHz / ROM : 2MB / RAM : 8MB

FREKUENCA E SINJALIT : 2.4 GHz ( DERI NE 300 Mbps )

SIGURIA E WIRELESS : ENKRIPTIM WPA - PSK / WPA2 - PSK

TEMPERATURA E SUPORTUAR GJATE OPERIMIT : 0 - 40°C

LAGESHTIA E SUPORTUAR GJATE OPERIMIT : 10% - 90%

TEMPERATURA E SUPORTUAR GJATE MAGAZINIMIT / RUAJTJES : -40° - 70°C

LAGESHTIA E SUPORTUAR GJATE MAGAZINIMIT / RUAJTJES : 5% - 90%

KONSUMI I ENERGJISE : 3.57W

VECORI : PERFORCIM I LEHTE WI-FI

JENI LODHUR NGA SINJALI I DOBET KUR DONI TE LIDHENI ME WI-FI? PERFORCUESI XIAOMI MUND T'JU NDIHMOJE TE LIDHENI LEHTESISHT ME INTERNETIN,

VENDOSENI ZGJATUESIN PRANE RUTERIT, VENDOSENI NE PRIZE DHE PRISNI QE DRITA TREGUESE E VERDHE TE FILLOJE TE PULSOJE,

SKANONI KODIN QR PER TE INSTALUAR APLIKACIONIN DHE NDIQNI UDHEZIMET PER TE SHTUAR PAJISJEN,

KUR DRITA TREGUESE BEHET BLU, LIDHJA KA PERFUNDUAR,

TANI THJESHT MUND TA HIQNI NGA PRIZA DHE TA VENDOSNI NE NJE VEND PER CILESINE DHE MBULIMIN ME TE MIRE TE SINJALIT NE SHTEPINE TUAJ, PA PASUR NEVOJE TE KONFIGURONI PERSERI PAJISJEN,

 

RRITNI RRJETIN TUAJ PA TEL

PERFORCUESI I WIFI XIAOMI LIDHET ME RUTERIN TUAJ ME VALE WIFI, DUKE FORCUAR DHE ZGJERUAR SINJALIN E TIJ NE ÇDO CEP TE SHTEPISE – EDHE NE ATO PIKA TE VESHTIRA PER T'U ARRITUR, SI BANJAT, BALLKONET APO DHOMAT E GJUMIT,

KJO SIGURON NJE MBULIM ME TE GJERE TE INTERNETIT ME CILESI DHE ME SHPEJTESI TE LARTE PER PAJISJE TE CILAT OPEROJNE ME WIFI SI TABLET, TELEFONA INTELIGJENTE, KONSOLA LOJRASH DHE TELEVIZORE INTELIGJENTE.

 

ANTENE E JASHTME 2×2

PERFORCUESI WIFI XIAOMI ESHTE I PAJISUR ME 2 ANTENA TE VOGLA POR TE FUQISHME PER MBULIM EFIKAS DHE STABILITET TE SINJALIT, ME NJE SHPEJTESI TRANSMETIMI DERI NE 300 MBPS

JU MUND TE SHTONI ME SHUME PERFORCUES WI-FI PER NJE MBULIM TOTAL DHE PER TE SHPEJTUAR JASHTEZAKONISHT PERVOJEN TUAJ TE LOJERAVE DHE SHIKIMIT TE FILMAVE.

 

SUPORTON DERI NE 16 PAJISJE TE LIDHURA NJEKOHESISHT

PASI TE LIDHENI ME NJE RUTER EKZISTUES, JU MERRNI GJITHMONE NJE LIDHJE TE BESUESHME KUDO QE SHIKONI TV, PRANDAJ SHIHNI SERITE ME TE FUNDIT OSE NDANI KUJTIME TE LUMTURA ME PJESTARET E TJERE TE FAMILJES PERMES TELEFONATES ME VIDEO.

 

GJENI VENDNDODHJEN ME TE MIRE ME APLIKACIONIN MI HOME

PER REZULTATET ME TE MIRA, PERFORCUESI XIAOMI DUHET TE VENDOSET MIDIS RUTERIT DHE ZONES ME MUNGESE SINJALI  DHE ME NJE SINJAL TE FORTE DHE TE QENDRUESHEM TE RUTERIT JU MUND TA KONTROLLONI KETE PERMES APLIKACIONIT MI HOME.

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 1,700 Ulje 51%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%