Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax

Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax
Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax
Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax
Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax
Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax
Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax
Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax
Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax
Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax
Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax
Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax

Pasqyre Per Makine Me 2 Kamera Rregjistruese Fhd Hd 1080p Per Rrugen Dhe Per Parkim Remax

Cmimi real Lek 6,900 Oferte Lek 6,500 Ulje 6%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : PASQYRE ME KAMER RREGJISTRUESE

MARKA : REMAX

MATERIALI: ALUMIN ULTRA I HOLLE

REZOLUCIONI : Video: 1080P, 720P

GJERESIA E KENDIT TE SHIKIMIT : 170° PERPARA, 140° MBRAPA, KAMERAT JANE NIGHT VISION QE RREGJISTROJNE DHE NATEN.

EKRANI : RGB 4.39 INÇ ( 480x272 ), EKRANI ESHTE TOUCH SCREEN 1080P FULL HD

FORMATI I VIDEOS : MJPEG AVI

FORMATI I FOTOS : JPG

FURNIZIMI ME ENERGJI: 5V, 1A

MIKROFONI: MIKROFON SHUME SENSITIVE

VENDI I KARTES MEMORIES: SUPORTON NGA 4GB- 32GB

VECORI : DY KAMERA ME KEND TE GJERE 170° PARA DHE 140° MBRAPA PER REGJISTRIM PERPARA DHE PAS MAKINES

TRUP ME PAMJE DHE PERMASA ELEGANTE ULTRA I HOLLË,

LENTE ME KËND TË GJERE DHE REZOLUCION TË LARTË,

REZOLUCIONI KAMERES MBRAPA ESHTE 640 x 368

SHPEJTESIA E TRANSFERIMIT TE TE DHENAVE USB 2.0

SENSORI G-SENSOR REGJISTRON AUTOMATIKISHT NE MOMENTIN KUR NDODH NDONJE PERPLASJE,

MBIKEQYRJE 24 ORESHE PER PARKIM, THJESHT NDIZNI FUNKSIONIN PARKING DHE KAMERA DO TE REGJISTROJE AUTOMATIKISHT NE MOMENTIN KUR NDIEN LEVIZJE AFER MAKINES,

SENSORE TE MREKULLUESHEM PER NATEN, MUND TE REGJISTRONI VIDEO APO FOTO SHUME CILESORE DHE NE ERRESIRE,

E GJITHE KJO ARRIHET PA PASUR EFEKT NE FUNKSIONIN ORIGJINAL SI PASQYRE E PASME,

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Kapje Te Dyfishte Moxom
moxom
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 25%