PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX

PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX

PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,500 Ulje 22%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI

EMRI: PASQYRE GRIMI PORTATIVE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + XHAM

KAPACITETI I BATERIA : 1800mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM 4-8 ORE ( NE NJE PERDORIM MESATAR PREJ RRETH 30 MINUTASH, MUND TA PERDORNI PER RRETH 8-10 DITE )

PERMASA : 190 x 90 x 300 mm

PESHA : 616g

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PER GRA DHE VAJZA QE DUAN TE KUJDESEN PER GRIMIN

PASQYRA KA DRITA LED TE INTEGRUAR ME 3 NIVELE NDRICIMI SIPAS KERKESES TUAJ

DIZENJIM MINIMALISTIK PER TA MBAJTUR NE CANTE SA HERE QE JU DUHET

KA MBESHTETESE ME KEND TE RREGULLUESHEM

KONTROLLI I DRITES LED BEHET ME PREKJE

VJEN ME NJE PASQYRE ME TE VOGEL ZMADHUESE PER TE KAPUR TE GJITHE DETAJET,

BATERIA E RIKARIKUESHME , BENI DRITE DERI NE 6 ORE RRESHT NE CDO RAST NEVOJE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga REMAX
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Karte Memorie Micro SDHC Remax TF
remax
nga Lek 700
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%