PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX

PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX
PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX

PASQYRE GRIMI RRETHORE PORTATIVE ME DRITE LED REMAX

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,200 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI

EMRI: PASQYRE GRIMI PORTATIVE

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + XHAM

KAPACITETI I BATERIA : 300mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 1 ORE / NE PERDORIM 6 ORE

PERMASA : 34 x 17 x 3.5 cm

PESHA : 215g

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

PER GRA DHE VAJZA QE DUAN TE KUJDESEN PER GRIMIN

PASQYRA KA DRITA LED TE INTEGRUAR ME 3 NIVELE NDRICIMI SIPAS KERKESES TUAJ

DIZENJIM MINIMALISTIK PER TA MBAJTUR NE CANTE SA HERE QE JU DUHET

KA MBESHTETESE ME KEND TE RREGULLUESHEM

KONTROLLI I DRITES LED BEHET ME PREKJE

BATERIA E RIKARIKUESHME , BENI DRITE DERI NE 6 ORE RRESHT NE CDO RAST NEVOJE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Makine Qethese VGR V-085
vgr
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 31%
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%