PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE

PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE
PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE
PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE
PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE
PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE
PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE
PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE
PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE
PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE
PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE

PARFUM MAKINE BASEUS STARLIGHT ONE

COLOR
Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,500 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

 EMRI : PARFUM MAKINE

MARKA : BASEUS

MODELI : 

VECORI : PERMASE E VOGEL SHUME KOMPAKTE,

AROME E KENDSHME QE ZGJAT,

MUND TE SHTONI VAJRA ESSENCIAL SIPAS DESHIRES,

MATERIALI SHUME CILESOR,

PAMJA LUKSOZE QE SHKELQEN DHE E DENJE PER CDO MAKINE

TJETER : KAPESE PREJ SILIKONI TE BUTE NUK DEMTON GRILEN E VENTILATORIT DHE SIGURON NJE KAPJE TE FORTE!

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%