Ore Inteligjente Per Femije Df25g Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.

Ore Inteligjente Per Femije Df25g Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Df25g Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Df25g Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Df25g Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Df25g Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Df25g Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Df25g Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.
Ore Inteligjente Per Femije Df25g Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.

Ore Inteligjente Per Femije Df25g Me Karte Sim, Thirrje, Mesazhe, Gps , Wifi, Alarm, Kamera Etj.

COLOR
Cmimi real Lek 7,100 Oferte Lek 6,800 Ulje 4%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE

MODELI : DF25G

MATERIALI : ABS + SILIKON

EKRAN ME PREKJE : PO

BATERIA : KAPACITETI : 420mAh / NE PERDORIM RRETH 3-5 DITE / NE KARIKIM RRETH 2 ORE

PERMASA E EKRANIT : 1.22" ( 128x128px )

PESHA : 52g

MEMORIA E BRENDSHME : 32MB + 64MB

KAMERA : 1.3MP

MENYRA E PERDORIMI : ME PREKJE + ME BUTON

SENSOR LEVIZJEJE : PO

KARTA SIM : MICRO

FUNKSIONET : TELEFONATE VIDEO, LIDHJE WIFI, FOTO, ALRAM, NUMERON HAPAT, MONITORIM NE KOHE REALE, TRAJEKTORJA E LEVIZJES, PROGRAME EDUKATIVE, TREGON MOTIN , SENSOR GRAVITETI , BIDESE NE GRUP , INTELIGJENCE ARTIFICIALE TE INTEGRUAR ME PYETJE DHE PERGJIGJE ETJ.

VECORI : BATERIA ME KAPACITET TE LARTE PREJ 420mAh JU MUNDESON PERDORIM TE GJATE DHE GADISHMERI DERI NE 3-5 DITE

POZICIONIM ME WIFI DHE GPS JU TREGON VENDODHJEN E SAKTE TE FEMIJES ME PRECIZION DERI NE 20m

BUTONI SOS KUR SHTYPET PER 3 SEKONDA BEN THIRRJE NUMRAVE TE VENDOSUR SI EMERGJENCE

TEKNOLOGJIA IP67 KUNDER UJIT PER MBROJTJE TE ORES GJATE PERDORIMIT NE AMBIENTE TE LAGESHTA, UJIT GJATE AKTIVITETE TE PERDITSHME, MADJE DHE LARJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
tjeter
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Wiwu
wiwu
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 7,000 Ulje 21%