Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch

Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch
Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch

Ore Inteligjente Multifunksionale Me Bluetooth Xo Si Apple Watch

Cmimi real Lek 8,900 Oferte Lek 5,100 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: ORE INTELIGJENTE

MARKA : XO

PERMASAT : 41 x 34.5 x 10.5 mm

PERMASA E EKRANIT : 1.7 INÇ

REZOLUCIONI I EKRANIT : 240 x 288 px

KAPACITETI I BATERISE : 200mAh

KOHA : NE PERDORIM AKTIV DERI NE 3 DITE / STANDBY 7 DITE

NGJYRA : E ZEZE

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM : ANDROID / iOS

VECORI : GJENERATA E RE E MATESVE TE AKTIVITETIT ME NJE NUMER TE GJERE FUNKSIONESH TE PERMIRESUARA

PAMJE TEPER ELEGANTE DHE NDJESI PO AQ SERIOZE DHE E REHATSHME

PASQYRIM I MENJEHERSHEM I AKTIVITETEVE TE NDRYSHME SIC JANE: NUMRI I HAPAVE, DISTANCA E PERSHKUAR, MATJE TE PULSIT, CILESIA E GJUMIT, KALORITE E DJEGURA ETJ.

KARIKOHET LEHTE ME ANE TE KARIKUESIT MAGNETIK

PERGJIGJESH OSE REFUZON TELEFONATAT ME NJE PREKJE

ME ANE TE BLUETOOTH-IT TE FUQISHEM V5.2 JU MUND TE SINKRONIZONI KONTAKTET DHE INFORMACIONE TE TJERA SI DHE LUANI MUZIKE / AUDIO DIREKT NGA TELEFONI TUAJ APO TA PERDORNI OREN SI NJE TELEKOMANDE PER TE SHKREPUR FOTO / NISUR REGJISTRIM VIDEO

MONITORIM AUTOMATIK I CILESISE SE GJUMIT DHE NUMRIT TE HAPAVE

SHFAQJE NE KOHE REALE TE NJOFTIMEVE NGA APLIKACIONET

NJE SHUMELLOJSHMERI OPSIONESH DHE GJUHESH

MONITORONI AKTIVITETIN FIZIK DHE PERMIRESOJENI CILESINE E JETES CDO DITE E ME SHUME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro
tjeter
Oferte Lek 4,000 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 11%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth G98
tjeter
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,000 Ulje 20%