Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max

Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max X
+
-
=

?
Porosit Tani

Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max

Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max

Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE ME BLUETOOTH

MATERIALI : PC + TPU

NGJYRA : E ZEZE / BLU / SILVER / JESHILE / ROZE

REZOLUCIONI I EKRANIT: 320 x 385

PERMASAT E EKRANIT: 1.75 HD IPS

MADHESIA : 44 x 38 x 11mm

LIDHJE : BLUETOOTH

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2 

KAPACITETI I BATERISE : 280 mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / STANDBY 5 - 7 DITE

VECORI : DIZENJIM KOMPAKT DHE MODERN, ME 1000+ KOMBINIME TE PERSONALIZUARA ONLINE, PAMJE E RE SA HERE TE DESHIRONI,

ORA T700 PRO NUK ESHTE THJESHT NJE ORE INTELIGJENTE, AJO KA PERSONALITETIN E SAJ UNIK, MBI 120 TEMATIKE TE ORES DHE PERSONALIZIM I WALLPAPER-IT TE ORES PER T'JU PERSHTATUR GJITHMONE STILIT TUAJ,

EKRANI 1.75 INCH ME NGJYRA DHE PREKJE,

BLUETOOTH 4.2 MUNDESON NJE LIDHJE STABEL TE PERHERSHME,

KUNDER UJIT DHE PLUHURIT, FALE STANDARDIT MBROJTES IP67, SUPORTON RREGULLIMIN AUTOMATIK TE NDRIÇIMIT. GJITHÇKA QE DUHET TE DINI NE NJE EKRAN,

ORA T700 PRO MUND TE BEHET TRAJNERI JUAJ PERSONAL SHUME LEHTE FALE 11 MENYRAVE TE SHUMTA TE SUPORTUARA PER STERVITJE, KOMBINUAR ME TEKNOLOGJINE IP76 KUNDER UJIT DHE PLUHURIT:

ECJE, BASKETBOLL, ALPINIZEM, VOLLEJBOLL, TENIS, CIKLIZEM, KERCIM ME LITAR, PING-PONG, USHTRIME PER BARKUN, BADMINTON ETJ. 

MONITORONI SHENDETIN TUAJ, FALE GJURMIMIT TE GJENDJES TUAJ FIZIKE,

E PAJISUR ME NJE SENSOR PPG, ORA MUND TE ZBULOJE ME SAKTESI RRAHJET E ZEMRES SUAJ, TENSIONIN DHE PRESIONIN E GJAKUT, OKSIGJENIN NE GJAK SI DHE TEMPERATUREN E TRUPIT 24 ORE NE DITE, ME NJE PREKJE TE VETME.

MBANI SHTYPUR EKRANIN PER TE AKSESUAR ME LEHTE DHE SHPEJTE PROGRAMET TE CILAT I KENI HAPUR ME PARE, NJESOJ SI NE TELEFONIN TUAJ,

MENYRE E RE KARIKIMI, ME E SHPEJTE DHE EFIKASE, KARIKONI DERI NE 80% PER VETEM 60 MINUTA,

SHIKONI NE ÇAST TELEFONATAT, MESAZHET ME TEKST DHE NJOFTIMET E APLIKACIONEVE SI DHE PERGJIGJUNI ATYRE DIREKT NGA ORA JUAJ.

KRYENI TELEFONATA TE QARTA DHE SIKRONIZONI KATALOGUN E KONTAKTEVE ME TELEFONIN TUAJ PA ASNJE PROBLEM,

KONTROLLONI MUZIKEN DUKE E MBAJTUR TELEFONIN NE XHEP.

 

I PERSHTATSHEM PER CDO CELULAR INTELIGJENT ME SISTEM ANDROID 5.0+ DHE IOS 9.0+ ME APLIKACIONIN PERKATES QE NDODHET NE MANUALIN E PERDORIMIT

Color
Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,900 Ulje 28%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • 10 produkte te ngelura
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Më të shitura
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal DJI Osmo Mobile 6 Me 3 Akse
dji
Oferte Lek 18,900 Cmimi real Lek 22,000 Ulje 14%
Oferte
Stabilizues Kamere Gimbal Hohem iSteady Q Me 3 Akse
hohem
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 31%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2s DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 139,000 Cmimi real Lek 155,000 Ulje 10%