Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo

Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo
Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo

Ore Inteligjente Me Bluetooth Lenovo

Cmimi real Lek 9,900 Oferte Lek 7,900 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ORE INTELIGJENTE

MARKA : LENOVO

MATERIALI : PC + TPU

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA E EKRANIT: 0.96" ( 2.4 cm )

REZOLUCIONI I EKRANIT : 160 x 80px

PERMASA E ORES : 37.5 x 19.6 x 12mm

GJATESIA E RRIPIT: 163 - 214 mm

LIDHJE : BLUETOOTH

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 4.2

KAPACITETI I BATERISE : 80mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 ORE / STANDBY 5 - 7 DITE

VECORI : DIZENJIM KOMPAKT DHE MODERN,

BLUETOOTH 4.2 MUNDESON NJE LIDHJE STABEL TE PERHERSHME,

KUNDER UJIT DHE PLUHURIT, FALE STANDARDIT MBROJTES IP67,

SHERBIMET INTELIGJENTE PERFSHIJNE: MATJE TE SAKTE TE RRAHJEVE TE ZEMRES, TE HAPAVE TE ECUR, OREVE TE GJUMIT, TE KALORIVE TE HUMBURA, DISTANCES SE PERSHKRUAR ETJ.

SHERBEN SI NJE TELEKOMANDE PER FOTOT NE CELULARIN TUAJ,

SISTEM KUNDER HUMBJES APO VJEDHJES SE ORES, ORA DO TE DERGOJE MESAZH NE CELULARIN TUAJ NE RAST SE DISTANCA MIDIS KETYRE PAJISJEVE DO TE RRITET,

I PERSHTATSHEM PER CDO CELULAR INTELIGJENT ME SISTEM ANDROID DHE IOS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth T900 Ultra
tjeter
Oferte Lek 3,700 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 26%
Oferte
Ore Inteligjente Per Femije Y92
smart watch
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 7,000 Ulje 29%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro Max
tjeter
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%