Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4

Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4
Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4
Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4
Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4
Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4
Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4
Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4
Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4
Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4
Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4
Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4
Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4

Ore Inteligjente Matese E Aktivitetit M Band 4

Cmimi real Lek 6,500 Oferte Lek 2,800 Ulje 57%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: ORE INTELIGJENTE MATESE E AKTIVITETIT

MARKA : XIAOMI

MODELI : MI BAND 4

KAPACITETI I BATERISE : 135mAH

PERMASA : 46.9 x 17.9 x 12 mm

NGJYRA : E ZEZE

SISTEMI OPERATIV I PERSHTATSHEM : ANDROID / iOS

VECORI : GJENERATA E RE E MATESVE TE AKTIVITETIT ME NJE NUMER TE GJERE FUNKSIONESH TE PERMIRESUARA

PASQYRIM I MENJEHERSHEM I AKTIVITETEVE TE NDRYSHME SIC JANE: NUMRI I HAPAVE, DISTANCA E PERSHKUAR, MATJE TE PULSIT, CILESIA E GJUMIT, KALORITE E DJEGURA ETJ.

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE QE ZGJAT DERI NE 20 DITE ME NJE KARIKIM(NE KUSHTET ME OPTIMALE TE PERDORIMIT)

KARIKOHET NGA PAJISJE TE NDRYSHME ME DALJE USB

PERGJIGJESH OSE REFUZON TELEFONATAT ME NJE PREKJE

MONITORIM AUTOMATIK I CILESISE SE GJUMIT DHE NUMRIT TE HAPAVE

REZISTENT NDAJ UJIT DERI NE 50m THELLESI

SHFAQJE NE KOHE REALE TE NJOFTIMEVE NGA APLIKACIONET

MONITORONI AKTIVITETIN FIZIK DHE PERMIRESOJENI CILESINE E JETES CDO DITE E ME SHUME

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Ore Inteligjente
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth T700 Pro
tjeter
Oferte Lek 4,000 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 11%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth G98
tjeter
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,000 Ulje 20%