Ngrohese Ajri Portabel Qe Perdoret Kudo Remax

Ngrohese Ajri Portabel Qe Perdoret Kudo Remax
Ngrohese Ajri Portabel Qe Perdoret Kudo Remax
Ngrohese Ajri Portabel Qe Perdoret Kudo Remax
Ngrohese Ajri Portabel Qe Perdoret Kudo Remax
Ngrohese Ajri Portabel Qe Perdoret Kudo Remax

Ngrohese Ajri Portabel Qe Perdoret Kudo Remax

Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,900 Ulje 7%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI

EMRI : NGROHESE AJRI

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS (KUNDER NXEHJES) + PP

PERMASA : 163x184x152 mm

FUQIA INPUT: 220V

KAPACITETI: DERI NE 1000W

PESHA: 1.06Kg

NGJYRA : E BARDHE 

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

NGROHJE E MENJEHERSHME NE 3 SEKONDA, JO E SHENDRITSHME DHE NUK BEN ZHURME, 

KRIJON NJE AMBJENT TE QETE DHE TE NGROHTE,

KUNDER MBI NXEHJES DHE SISTEM FIKJEJE AUTOMATIKE NE RAST RREZIKU, SUPER E SIGURT,

EKONOMIKE DHE PA HARXHIME, 

MUND TA PERDORNI KUDO DHE PER KEDO, SI PER RRITUAR ASHTU EDHE FEMIJE.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%