Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Multiprize Me 4 Porta Usb Me Njohje Inteligjente E Karikim Te Shpejte

Multiprize Me 4 Porta Usb Me Njohje Inteligjente E Karikim Te Shpejte X
+
-
=

?
Porosit Tani

Multiprize Me 4 Porta Usb Me Njohje Inteligjente E Karikim Te Shpejte

Multiprize Me 4 Porta Usb Me Njohje Inteligjente E Karikim Te Shpejte
Multiprize Me 4 Porta Usb Me Njohje Inteligjente E Karikim Te Shpejte
Multiprize Me 4 Porta Usb Me Njohje Inteligjente E Karikim Te Shpejte
Multiprize Me 4 Porta Usb Me Njohje Inteligjente E Karikim Te Shpejte
Multiprize Me 4 Porta Usb Me Njohje Inteligjente E Karikim Te Shpejte

Multiprize Me 4 Porta Usb Me Njohje Inteligjente E Karikim Te Shpejte

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : PRIZE ME SHUME PORTA

MARKA : LDNIO

MODELI : SE4432

GJATESIA E KABELLIT : 2m

HYRJE : AC 100 - 240V

DALJE USB : 5V / 3.4A ME NJOHJE INTELIGJENTE SIPAS NEVOJES SE PAISJES

PORTA DALESE : 4 PRIZA / 4 PORTA USB

FUQIA MAKSIMALE : 2500W

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

REZISTENT NDAJ NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

DEZENJIM PRAKTIK PER TE ZENE PAK VEND DUKE PLOTESUAR SHUME NEVOJA,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE E PAISJES,

MBERSHTETESE PREJ SILIKONI PER QENDRUESHME NE CDO SIPERFAQE,

MUND TE KARIKOJE SHUME PAISJE NJEKOHESISHT

Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,300 Ulje 30%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%