Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Mikrofon Per Makine G11

Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Mikrofon Per Makine G11
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Mikrofon Per Makine G11
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Mikrofon Per Makine G11
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Mikrofon Per Makine G11
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Mikrofon Per Makine G11
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Mikrofon Per Makine G11

Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Mikrofon Per Makine G11

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 1,900 Ulje 34%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH

MARKA : ---

MODELI : G11

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10 - 15m

MIKROFON : PO

DISTANCA EFEKTIVE E MIKROFONIT : 2m

PORTA : USB & KARTE MEMORIE

HYRJE AUX : PO

PERMASA : 14.5 x 4.5 x 2.5 cm

VECORI : MODUL BLUETOOTH-I THE ÇIP DEKODIMI MP3 SHUME PROFESIONAL ME NJE PERFORMANCE TE LARTE,

SHUME PRAKTIK DHE I LEHTE NE PERDORIM PA NEVOJE TE NDONJE MODIFIKIMI, ESHTE I PAJISUR ME RADION FM QE LEXON FREKUNECA NGA 87.5 DERI NE 108MHz, BUTONA KONTROLLI PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN, MUNDESI TE SHUMTA PER TE DEGJUAR MUZIKEN E PREFERUAR SI NGA USB, BLUETOOTH, KARTE MEMORIE, DALJE AUX

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%