Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Usb Per Makine BT-307A

Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Usb Per Makine BT-307A
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Usb Per Makine BT-307A
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Usb Per Makine BT-307A
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Usb Per Makine BT-307A
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Usb Per Makine BT-307A

Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Usb Per Makine BT-307A

Cmimi real Lek 1,700 Oferte Lek 1,200 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH

MARKA : ---

MODELI : BT-307A

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V2.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10 - 15m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20Hz - 15000Hz

VOLTAZHI : 12V

KONSUMI I ENERGJISE : 1W

PORTA : USB & KARTE MEMORIE

MIKROFON : PO

TELEKOMANDE : PO

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK PER PERDORIM TE PERDITSHEM,

KOMANDIM NGA DISTANCA ME TELEKOMANDE ,

ANULLUESH ZHURMASH CVC PER TELEFONATA TE QARTA,

PERSHTATET ME SHUMICEN E CELULAREVE,

TREGUES DIGJITAL I NIVELIT TE BATERISE DHE GJENDJES SE PAISJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%