Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Adaptor Celulari Per Makine Me Dy Porta BT-760

Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Adaptor Celulari Per Makine Me Dy Porta BT-760
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Adaptor Celulari Per Makine Me Dy Porta BT-760
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Adaptor Celulari Per Makine Me Dy Porta BT-760
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Adaptor Celulari Per Makine Me Dy Porta BT-760
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Adaptor Celulari Per Makine Me Dy Porta BT-760
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Adaptor Celulari Per Makine Me Dy Porta BT-760
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Adaptor Celulari Per Makine Me Dy Porta BT-760
Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Adaptor Celulari Per Makine Me Dy Porta BT-760

Mp3 Player Me Bluetooth Dhe Adaptor Celulari Per Makine Me Dy Porta BT-760

COLOR
Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,300 Ulje 48%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH DHE ADAPTOR KARIKIMI CELULARI

MARKA :UNIVERSAL

MODELI : BT-760

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MIKROFON : PO

HYRJE : 12 - 24V

DALJE : 5V / 1A , 5V / 2.1A

FORMATI I MUZIKES : MP3 , WMA

PERMASA : 4 x 4 x 1.8 cm

PESHA : 55g

MATERIALI : PLASTIKE

VECORI : PERMASE E VOGEL KOMPAKTE,

BAZE MAGNETIKE PER TA VENDOSUR KUDO NE MAKINE,

MUND TE LEXOJE KARTEN MEMORIE ME LISTEN TUAJ TE PREFERUAR TE KENGEVE,

PERSHTATSHMERI TE GJERE ME PAISJET BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER ME SHUME PRAKTICITET GJATE TELEFONATES APO DEGJIMIT TE MUZIKES,

RADIO FM LEXON FREKUECA NGA 87.5 DERI 108MHz,

MUND TE PERDORET DHE ME FISHE AUX 3.5mm

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%