Mini Trekembesh ( Tripod ) Xo Per Smartphone Me Drite Rrethore Led Rgb Per Video Youtube, Tiktok Etj

Mini Trekembesh ( Tripod ) Xo Per Smartphone Me Drite Rrethore Led Rgb Per Video Youtube, Tiktok Etj
Mini Trekembesh ( Tripod ) Xo Per Smartphone Me Drite Rrethore Led Rgb Per Video Youtube, Tiktok Etj
Mini Trekembesh ( Tripod ) Xo Per Smartphone Me Drite Rrethore Led Rgb Per Video Youtube, Tiktok Etj
Mini Trekembesh ( Tripod ) Xo Per Smartphone Me Drite Rrethore Led Rgb Per Video Youtube, Tiktok Etj

Mini Trekembesh ( Tripod ) Xo Per Smartphone Me Drite Rrethore Led Rgb Per Video Youtube, Tiktok Etj

Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,200 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : TREKEMBESH ( TRIPOD ) PER SELFIE OSE VIDEO

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + PC +METAL

FUQIA: 0.3 - 9.3W

INPUTI: 5V / 2A

DIAMETRI I DRITES LED : 26 CM / 10 INÇ

TEMPERATURA E DRITES : 2700 - 6500K

NDRICIMI : RGB ( SHUMENGJYRESHE DERI NE 26 FORMA TE NDRYSHME NGJYRASH )

MBAJTESJA E PERSHTATSHME PER : SMARTPHONES

VECORI : PJESE E POSACME PER TE FIKSUAR TELEFONIN 

DIZENJIM PER KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI

DRITE LED NE FORME RRETHORE PER NDRICIM PERFEKT DHE TE NJETRATJSHEM

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%