Mini Trekembesh (Tripod ) Per Smartphone Qe Perdoret Per Selfie , Rregjistrime, Youtube, Tiktok Dhe Drite Led Per Ndricim Perfekt

Mini Trekembesh (Tripod ) Per Smartphone Qe Perdoret Per Selfie , Rregjistrime, Youtube, Tiktok Dhe Drite Led Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod ) Per Smartphone Qe Perdoret Per Selfie , Rregjistrime, Youtube, Tiktok Dhe Drite Led Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod ) Per Smartphone Qe Perdoret Per Selfie , Rregjistrime, Youtube, Tiktok Dhe Drite Led Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod ) Per Smartphone Qe Perdoret Per Selfie , Rregjistrime, Youtube, Tiktok Dhe Drite Led Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod ) Per Smartphone Qe Perdoret Per Selfie , Rregjistrime, Youtube, Tiktok Dhe Drite Led Per Ndricim Perfekt
Mini Trekembesh (Tripod ) Per Smartphone Qe Perdoret Per Selfie , Rregjistrime, Youtube, Tiktok Dhe Drite Led Per Ndricim Perfekt

Mini Trekembesh (Tripod ) Per Smartphone Qe Perdoret Per Selfie , Rregjistrime, Youtube, Tiktok Dhe Drite Led Per Ndricim Perfekt

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,500 Ulje 14%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI TREKEMBESH(TRIPOD) PER SELFIE OSE VIDEO

MATERIALI : ABS + PC +METAL

NGJYRAT: 3300-6000K

NUMRAT E DRITES LED: 96

LUMEN: 1400LM

VECORI : PJESE E POSACME PER TE FIKSUAR TELEFONIN 

DIZENJIM PER KEND FLEKSIBEL FOTOGRAFIMI

DRITA LED VJEN ME SHUME NGJYRA EDHE NDIHMON NE RREGJISTRIMIN E VIDEOS DHE PER TI DHENE NJE NDRICIM PERFEKT PER FOTO,

ME NJE PREKJE BEN KONTROLLIN E KOMANDAVE DHE ESHTE TOUCH SENSITIVE DUKE JU PERGJIGJUR MENJEHERE KERKESAVE TUAJA,

MBESHTETESE JO RRESHQITESE PER ME SHUME QENDRUESHMERI GJATE BERJES SE FOTOS APO VIDEOS,

E PAJISUR ME DRITE LED PER VIDEO PROFESIONALE.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%