Mini Kufje Teke Ergonomike Me Bluetooth Proda

Mini Kufje Teke Ergonomike Me Bluetooth Proda
Mini Kufje Teke Ergonomike Me Bluetooth Proda
Mini Kufje Teke Ergonomike Me Bluetooth Proda
Mini Kufje Teke Ergonomike Me Bluetooth Proda
Mini Kufje Teke Ergonomike Me Bluetooth Proda
Mini Kufje Teke Ergonomike Me Bluetooth Proda
Mini Kufje Teke Ergonomike Me Bluetooth Proda
Mini Kufje Teke Ergonomike Me Bluetooth Proda

Mini Kufje Teke Ergonomike Me Bluetooth Proda

COLOR
Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,500 Ulje 35%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : PRODA

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KONTROLL VOLUMI : PO

NDJESHMERIA : 120±3DB

MIKROFON : PO

BATERIA : 45mAH

KOHA : NE KARIKIM 1.5 ORE , NE PERDORIM RRETH 2.5 ORE , STANDBY RRETH 40 ORE

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 5m

PESHA : 5.6g

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE , SHUME I LEHTE , I DURUESHEM DHE I REHATSHEM,

VESHORE SILIKONI E BUTE ,

DIZENJIM ELEGANT ,

TINGULL HIFI,

REGJISTRON PAJISJET E LIDHURA,

ANULLIM AUTOMATIK ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL ,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEHERESH,

VESHORE E BUTE DHE PESHE E LEHTE QE NUK E DEMTON VESHIN EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE PERDORIMI,

TJETER : BUTON MULTIFUNKISONAL I INTEGRUAR PER NDERRIM MIDIS PAISJEVE,TELEFONATES DHE MUZIKES ,

SINJAL I STABILIZUAR,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE ME BLUETOOTH,

DIZENJIM QE PERSHTATET ME KANALIN E VESHIT NUK BIE GJATE VRAPIMIT APO NDONJE AKTIVITETI TJETER FIZIK

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje