Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger

Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger

Mini Karikues Wireless 2.5w Per Ip Watch Baseus Dotter Wireless Charger

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,500 Ulje 29%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI KARIKUES WIRELESS

MARKA : BASEUS

MODELI :

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + PC + SILIKON + PU

FUQIA NE DALJE : 2.5W MAX

PERMASA : 80 x 34 x 10 mm

PESHA : 19.5g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE ME NJE PAMJE ELEGANTE QE SHKELQEN DHE SHUME REZISTENT,

SPIRALE BAKRI E GJENERATES SE FUNDIT PER PERFORMANCE ME TE LARTE,

KARIKIM I SHPEJTE WIRELESS PREJ 2.5W,

USB E DYANESHME PER VENDOSJE KORREKTE NE CDO SITUATE

MAGNET I INTEGRUAR PER TA MBAJTUR NE VEND OREN AUTOMATIKISHT SAPO TE VENDOSET

PERMASE TEPER E VOGEL ME VARESE LEKURE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO PA JU RENDUAR

TEMPERATURE KARIKIMI KONSTANTE ,

POZICION KARIKIMI I PAVARUR 360°,

INDIKATOR INTELIGJENT PER STATUSIN E KARIKIMIT

TJETER : 9 TEKNOLOGJI MBROJTJEJE TE QARKUT,

NJOHJE INTELIGJENTE PER OBJEKTE METALIKE TE JASHTME PER TE SHMANGUR DEMTIME,

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER APPLE WATCH GJENERATA 1 - 4, VERSIONI 5.2.1 E POSHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%