Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m

Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m

Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Baseus Yoyo Apple + Kabell 1m

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,300 Ulje 34%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI KARIKUES WIRELESS

MARKA : BASEUS

MODELI : WXYYQIW03-02

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + PC + SILIKON + TPE

FUQIA NE DALJE : 2.5W MAX

PERMASA : 72.2 x 72.2 x 20.4 mm

PESHA : 30.8g

PERSHTATET PER : iWATCH 1 / 2 / 3 / 4 

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE ME NJE PAMJE ELEGANTE DHE SHUME REZISTENT,

SPIRALE BAKRI E GJENERATES SE FUNDIT PER PERFORMANCE ME TE LARTE,

KARIKIM I SHPEJTE WIRELESS PREJ 2.5W,

VEND I POSACEM PER MBLEDHJEN E KABELLIT, ZE ME PAK VEND

MAGNET I INTEGRUAR PER TA MBAJTUR NE VEND OREN AUTOMATIKISHT SAPO TE VENDOSET

PERMASE  E VOGEL  PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO PA JU RENDUAR

TEMPERATURE KARIKIMI KONSTANTE ,

POZICION KARIKIMI I PAVARUR 360°

TJETER : 9 TEKNOLOGJI MBROJTJEJE TE QARKUT,

NJOHJE INTELIGJENTE PER OBJEKTE METALIKE TE JASHTME PER TE SHMANGUR DEMTIME,

SHENIM : I PERSHTATSHEM PER APPLE WATCH GJENERATA 1 - 4, VERSIONI 5.2.1 E POSHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Baseus
baseus
Oferte Lek 1,100 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%