Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Xo

Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Xo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Xo

Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Xo
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Xo
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Xo
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Xo
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Xo
Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Xo

Mini Karikues Wireless 2.5w Per Apple Watch Xo

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MINI KARIKUES WIRELESS

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + PC + TPE

FUQIA NE DALJE : 2.5W MAX

PERMASA : 77.5 x 37.5 x 23 mm

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE ME NJE PAMJE ELEGANTE QE SHKELQEN DHE SHUME REZISTENT,

SPIRALE BAKRI E GJENERATES SE FUNDIT PER PERFORMANCE ME TE LARTE,

KARIKIM I SHPEJTE WIRELESS PREJ 2.5W, RRETH 2 DERI NE 3 ORE PER TE KARIKUAR PLOTESISHT OREN TUAJ,

KONTAKTE USB TE PERFORCUARA PER CDO SITUATE,

MAGNET I INTEGRUAR PER TA MBAJTUR NE VEND OREN AUTOMATIKISHT SAPO TE VENDOSET,

PERMASE TEPER E VOGEL ME VARESE SILIKONI PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO PA JU RENDUAR,

TEMPERATURE KARIKIMI KONSTANTE ,

POZICION KARIKIMI I PAVARUR 360°,

TJETER : 9 TEKNOLOGJI MBROJTJEJE TE QARKUT,

NJOHJE INTELIGJENTE PER OBJEKTE METALIKE TE JASHTME PER TE SHMANGUR DEMTIME,

COLOR
Cmimi real Lek 2,100 Oferte Lek 1,600 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%