Mini Kabell Usb Prej Lekure Baseus

Mini Kabell Usb Prej Lekure Baseus
Mini Kabell Usb Prej Lekure Baseus
Mini Kabell Usb Prej Lekure Baseus

Mini Kabell Usb Prej Lekure Baseus

Cmimi real Lek 1,200 Oferte Lek 600 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB

MARKA : BASEUS

MODELI : 

GJATESIA : 20cm

DALJE : 2.1A

NGJRYA : KAFE

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

MATERIALI : LEKURE / ALIAZH ZINKU

PERMASA : 6.6 x 5.5 x 0.35 cm

VECORI : DIZENJIM ARTISTIK I VECANTE DHE SHUME PRAKTIK,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

MATERIALI CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

BERTHAME PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE DHE TE STABILIZUAR TE DHENASH,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET APPLE ME PORTE LIGHTNING,

PROBLEMI PER KARIKIM APO SINKRONIZIM I ZGJIDHUR NE CDO SITUATE


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%