Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Mini Freskuese Dore Baseus

Mini Freskuese Dore Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Mini Freskuese Dore Baseus

Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus
Mini Freskuese Dore Baseus

Mini Freskuese Dore Baseus

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : FRESKUESE 

MARKA : BASEUS 

MATERIALI : ABS

NGJYRA : BLU / LEJLA

OUTPUT: 3.44W

KAPACITETI I BATERISE : 2000mAh

KOHA : RRETH 2 ORE NE KARIKIM / RRETH 8 ORE NE PERDORIM

KARIKUES: PORTE TYPE-C 

VECORI : DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL UNIKE KOMPAKTE,

TRE NIVELE SHPEJTESIE , KAPACITET I LARTE I BATERISE,

VJEN ME ADAPTOR KARIKIMI EDHE KABELL,

ME OPSION WIRELESS CHARGE,

E VOGEL DHE SHUME E LEHTE PER TA MBAJTUR ME VETE,

PRODUKT I DOMOSDOSHEM NE DITET E NXEHTA TE VERES,

PAMJE QE PERSHTATET ME CDO MJEDIS PUNE APO PUSHIMI,

NUK JU PENGON GJATE PUNES PASI ZHURMA ESHTE QE BEN ESHTE SI FLLAD NATYROR,

SHUME E LEHTE DHE PRAKTIKE NE PERDORIM,

MATERIAL ABS I CILESISE SE LARTE,.

KARIKOHET NEPERMJET KABELLIT USB TYPE-C

Color
Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 2,700 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%