Mini Boks Metalik Super Bass Me Bluetooth Moxom

Mini Boks Metalik Super Bass Me Bluetooth Moxom
Mini Boks Metalik Super Bass Me Bluetooth Moxom
Mini Boks Metalik Super Bass Me Bluetooth Moxom
Mini Boks Metalik Super Bass Me Bluetooth Moxom
Mini Boks Metalik Super Bass Me Bluetooth Moxom
Mini Boks Metalik Super Bass Me Bluetooth Moxom
Mini Boks Metalik Super Bass Me Bluetooth Moxom
Mini Boks Metalik Super Bass Me Bluetooth Moxom

Mini Boks Metalik Super Bass Me Bluetooth Moxom

COLOR
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,300 Ulje 34%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTI

EMRI : MINI BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : MOXOM

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 3.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA NE DALJE : 5W

DIAMETRI I BOKSIT : 40mm

KAPACITETI I BATERISE : 600mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM DERI NE 5 ORE 

FREKUENCA E PERGJIGJES : 100Hz - 18000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX / KARTE MICRO

FORMATI I MUZIKES QE NJEH : MP3

NGJYRA :  E ZEZE / E KUQE

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

TEKNOLOGJI IPX5 KUNDER UJIT,

PERMASE SHUME E VOGEL KOMPAKTE DHE PRAKTIKE,

TINGULL ME CILESI TEPER TE LARTE DHE BASS TE THELLE,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM TE VOGEL PER CDO RRETHANE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,000 Ulje 12%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus SiMU S1
baseus
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%