Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla

Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla

Mini Boks Me Bluetooth Remax Me Permasa Te Vogla

Color
Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,200 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

MODELI : RB-M9

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 50mm

FUQIA E BOKSIT : 3.5W x 2

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 15KHz

NDJESHMERIA : >70db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 - 3 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE / STANDBY RRETH 60 ORE

PERMASA : 175 x 175 x 40mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH DHE AUX

NGJYRA :  E ZEZE / E KUQE / JESHILE / BLU / GRI

VECORI :  PERMASA SHUME TE VOGLA, POR BOKS SHUME I FUQISHEM

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 4.0 DHE FISHE AUXI,

PAMJE E THJESHTE PER CDO AMBIENT,

ME PERMASA TE VOGLA DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%