Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla

Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla

Mini Boks Me Bluetooth Me Permasa Shume Te Vogla

Color
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,000 Ulje 38%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : NBY

MODELI : 2270

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 57mm

FUQIA E BOKSIT : 5W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20Hz - 20000Hz

NDJESHMERIA : >80db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 2 - 4 ORE / STANDBY RRETH 24 ORE

PERMASA : 110 x 100 x 70 mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH / KARTE MEMORIE / USB / MicroSD / RADIO FM

NGJYRA :  E ZEZE / E BARDHE / E KUQE / GRI

VECORI :  PERMASA SHUME TE VOGLA, POR BOKS SHUME I FUQISHEM

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 4.2 DHE KARTE MICRO,

PAMJE E THJESHTE PER CDO AMBIENT,

ME PERMASA TE VOGLA DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Super Boks Me Bluetooth Xo Me Drita Led Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 27%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED
xo
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 42%
Oferte
Super Boks Me Bluetooth XO Me Drita LED Dhe Super Bass
xo
Oferte Lek 2,900 Cmimi real Lek 4,200 Ulje 31%
Oferte
Boks Me Bluetooth XO Me Mikrofon Per Karaoke
xo
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 40%
Oferte
Boks I Fuqishem Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 5,200 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 20%
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax Speaker
remax
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 13%