Mini Boks Me Bluetooth Ipipoo Me Permasa Shume Te Vogla

Mini Boks Me Bluetooth Ipipoo Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Ipipoo Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Ipipoo Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Ipipoo Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Ipipoo Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Ipipoo Me Permasa Shume Te Vogla
Mini Boks Me Bluetooth Ipipoo Me Permasa Shume Te Vogla

Mini Boks Me Bluetooth Ipipoo Me Permasa Shume Te Vogla

Color
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,600 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : IPIPOO

MODELI : YP-2

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

DIAMETRI I BOKSIT : 50mm

FUQIA E BOKSIT : 3W

FREKUENCA E PERGJIGJES : 120Hz - 15KHz

NDJESHMERIA : >80db

KOHA : NE KARIKIM RRETH 3 - 4 ORE / NE PERDORIM RRETH 8 - 10 ORE / STANDBY RRETH 100 ORE

PERMASA : 85 x 37 x 85 mm

LIDHJE : ME BLUETOOTH DHE KARTE MEMORIE MicroSD

NGJYRA :  E ZEZE / E BARDHE / PINK

VECORI :  PERMASA SHUME TE VOGLA, POR BOKS SHUME I FUQISHEM

SUPORTON SHUMICEN E PAJISJEVE ME BLUETOOTH,

TINGULL I QARTE NGA BOKSI I FUQISHEM,

SUPORTON BLUETOOTH 4.2 DHE KARTE MICRO,

PAMJE E THJESHTE PER CDO AMBIENT,

ME PERMASA TE VOGLA DUKE E BERE KETE BOKS ZGJIDHJEN IDEALE DHE PER UDHETIM,

BUTONA KONTROLLI PRAKTIK PER, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks I Vogel Me Bluetooth T&g Tg-609 Me Drita Led
t&g
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%
Oferte
Boks Me Bluetooth T&g Tg-174 Me Alarm
t&g
Oferte Lek 2,400 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 20%
Oferte
Boks Portabel Me Bluetooth V5.0 Remax Me Kater Porta
remax
Oferte Lek 3,500 Cmimi real Lek 4,600 Ulje 24%