Mini Boks Me Bluetooth Awei

Mini Boks Me Bluetooth Awei
Mini Boks Me Bluetooth Awei
Mini Boks Me Bluetooth Awei
Mini Boks Me Bluetooth Awei
Mini Boks Me Bluetooth Awei
Mini Boks Me Bluetooth Awei
Mini Boks Me Bluetooth Awei
Mini Boks Me Bluetooth Awei
Mini Boks Me Bluetooth Awei
Mini Boks Me Bluetooth Awei

Mini Boks Me Bluetooth Awei

Color
Cmimi real Lek 4,100 Oferte Lek 2,800 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTI

EMRI : MINI BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : AWEI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : 3.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FUQIA NE DALJE : 5W

DIAMETRI I BOKSIT : 45mm

KAPACITETI I BATERISE : 650mAh

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM DERI NE 8 ORE 

FREKUENCA E PERGJIGJES : 80Hz - 20000Hz

LIDHJE : ME BLUETOOTH / AUX / KARTE MICRO

FORMATI I MUZIKES QE NJEH : MP3

PERMASA : 60 x 60 x 63 mm

PESHA : 146g

NGJYRA : ROZE / GOLD / GRI / E ZEZE

VECORI : PERMASE SHUME E VOGEL KOMPAKTE DHE PRAKTIKE,

TINGULL ME CILESI TEPER TE LARTE DHE BASS TE THELLE,

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM TE VOGEL KOMPAKT PER CDO RRETHANE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga AWEI
Oferte
Kabell Aux 3.5mm Baseus Yiven
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 50%
Oferte
Kabell Usb 1m Awei Lightning
awei
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,000 Ulje 40%